Lamina Diş Tedavisi

Lamine Diş (Yaprak Porselen)

Lamine diş kaplama, diğer bilinen ismi ile yaprak porselen kaplama günümüzde hayli tercih edilen diş uygulamaları arasındadır. İnce görüntüsü, kırılgan görünen yapısı nedeniyle yaprak kadar hassas denilebilir. Ancak bu sadece görüntüden ibarettir. Dişe uygulandığında oldukça dirençli ve sağlam bir yapıya sahiptir. Özellikle de görselliğine önem verenlerin tercih ettiği lamine diş kaplama, başarılı hekimler tarafından uygulandığında oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Dişe zarar vermemesi, estetikliği ve uzun ömürlü olması nedeni ile cazip gelmektedir.

Laminate veneer kimlere uygulanır?

Dişlerin formundan memnun olmayanlara

Ön bölgedeki diş renkleşmelerinde, renkleşmelerin tedavisi için uygulanan beyazlatma işlemlerinden sonuç alınamadığında

Dişleri aralıklı olanlarda

Ön dişlerde büyük dolguları bulunan ve çürüğün dolgu ile doldurulması sonucu estetik görünümden yoksun durumlarda

Ön dişleri kırık veya aşınmış olan kimselerde

Kalıtsal yapı bozukluklarında

Çapraşık ve eğri dişlerin düzeltilmesinde (ortodontik tedavi alternatifi olarak)

Lamine Diş Ümraniye
Yaprak Porselen Diş Ümraniye

Porselen Lamine Diş Avantajları Nelerdir?

Bazı kişilerin doğal dişleri, sigaradan, kahveden, çaydan sıkça renk değişimi gerektirir. Düzenli diş fırçalanmasına rağmen, renk sararması görülür. Bu uygulamanın en büyük avantajı, içilen şeylerden diş rengi etkilenmemektedir. Diş taşı oluşumu olmamasıdır. Işık geçirgenliği sayesinde doğal dişlerden görüntü olarak ayırtedilmesi zordur.

Porselen Lamine Diş Tedavi Fiyatları

Yaprak Porselen Lamine Diş fiyatları hakkında sağlıklı bilgi vermek için doktorumuzun ağız içi muayene etmesi gerekmektedir. Dilerseniz ücretsiz diş muayenesi için aşağıdaki formumuzu doldurabilirsiniz.

Sizi Arayalım!