Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı, diş estetiği ve diş eti estetiği ile en güzel gülüşün sağlanabilmesi için gerçekleştirilen tedavilere verilen isimdir. Gülüş tasarımı yalnızca dişlerinde diş eksikliği, diş çarpıklığı veya dişler arasında boşluklara sahip hastalara değil aynı zamanda düzgün dişlere sahip fakat diş ve diş eti uyumsuzluğundan muzdarip hastalara da gerçekleştirilebilir.

Estetik gülüş tasarımı, bilgisayar yardımı ile dişlerin düzeni, duruşları, görünüşleri, diş etlerinin konumu gibi teknik düzeltmeler dijital ortamda gerçekleştirilir. Bu yapılan uygulama ile hastanın ağız yapısına en uygun gülüş tasarlanır. En güzel gülüş dijital olarak tasarlandıktan sonra bu tasarımın hayata geçirilmesi için gerekli olan tedaviler belirlenir. Gerekli tedaviler hastaya uygulanır ve gülüş tasarımı tamamlanır.

Gülüş Tasarımı Ümraniye
Zirkonyum Diş Ümraniye

Gülüş Tasarımı Kimlere Uygulanabilir?

Gülüş tasarımı, diş eti problemleri yaşayan hastalar, çarpık diş problemi yaşayan hastalar, ayrık diş problemi yaşayan hastalar, eksik diş problemi yaşayan hastalar, dişleri koyulaşan veya sararan hastalar, dişlerinde simetri problemi olan hastalar ve bunlar gibi diş problemi yaşayan diğer hastalar için uygulanabilmektedir.

Gülüş Tasarımı Fiyatları

Gülüş Tasarımı, Diş Estetiği işlemleri hakkında doğru bilgi verebilmek için doktorumuzun ağız diş yapınızını görmesi gerekmektedir. Dilerseniz ücretsiz kontrol muayenesi oluşturarak hayalinizdeki dişlere kavuşabilirsiniz.

Sizi Arayalım!