Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği sadece dişleri değil, diş etlerinizi ve dişlerin kapanışını da güzelleştiren diş hekimliği dalıdır. Ağız şeklinizi ve gülümseme kalitenizi iyileştirmek için kullanılır, bu da dişlerin işlevinin ısırma şekli ve gücü açısından iyileştirilmesine kadar uzanabilir.

Bu tedavide en doğruyu yakalamak için yüze ilişkin oransal bir değerlendirme, ağızdaki mevcut diş yapıları ve hastanın beklentisi bir bütün olarak değerlendirilir. Bu analizlerin dikkatli bir şekilde incelenmesi ile tedavinin bittikten sonra nasıl bir sonuç ortaya çıkaracağı henüz işleme başlamadan belirlenebilmektedir.

Diş estetiği uygulamaları, yapılacak işlemlerin sonunda ; yüz hatları da hesaba katılarak, kişiye özgü verilerle en ideal tedaviyi oluşturmayı hedefler. Hastadan yüz ve ağız fotoğrafları alınır ve problemler detaylıca incelenir.

Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları Ümraniye
Ümraniye Zirkonyum Diş Doktoru

Estetik Diş Hekimliğinde Hangi Yöntemler Kullanılmaktadır?

Estetik dolgular

Diş beyazlatma

Diş eti estetiği

Porselen laminalar

Metalsiz kaplamalar( Zirkonyum veya Empress)

Gülümseme tasarımı

Diş Estetiği Fiyatları

Diş estetiği işlemleri çok farklı ve çeşitli işlemleri kombine veya tek şekilde uygulama gerektirmektedir. Bu durumda detaylı bir ağızı içi ve radyografik muayene sonrasında yapılacak tedaviler ve fiyat bilgisi verilebilmektedir. Dilerseniz ücretsiz diş muayenesi için aşağıdaki formumuzu doldurabilirsiniz.

Sizi Arayalım!